Senior A Hurling

Corn An Artaigh Group A 10/16/19 13:30 Babhta 1 Thurles CBS Secondary V Coláiste Cholmáin, Fermoy
10/16/19 13:30 Babhta 1 John The Baptist Community School V Nenagh CBS Secondary
11/6/19 13:30 Babhta 2 Thurles CBS Secondary V John The Baptist Community School
11/6/19 13:30 Babhta 2 Nenagh CBS Secondary V Coláiste Cholmáin, Fermoy
11/20/19 13:30 Babhta 3 Thurles CBS Secondary V Nenagh CBS Secondary
11/20/19 13:30 Babhta 3 John The Baptist Community School V Coláiste Cholmáin, Fermoy
Corn An Artaigh Group B 10/16/19 13:30 Babhta 1 De La Salle College, Waterford V Gaelcholáiste Mhuire an Mhainistir Thuaigh
10/16/19 13:30 Babhta 1 Blackwater Community School, Lismore V St. Flannans College, Ennis
11/6/19 13:30 Babhta 2 De La Salle College, Waterford V St. Flannans College, Ennis
11/7/19 13:30 Babhta 2 Blackwater Community School, Lismore V Gaelcholáiste Mhuire an Mhainistir Thuaigh
11/20/19 13:30 Babhta 3 Blackwater Community School, Lismore V De La Salle College, Waterford
11/20/19 13:30 Babhta 3 St. Flannans College, Ennis V Gaelcholáiste Mhuire an Mhainistir Thuaigh
Corn An Artaigh Group C 10/16/19 13:30 Babhta 1 St. Francis College, Rochestown V Christian Brothers College, Cork
10/16/19 13:30 Babhta 1 Árdscoil Rís, North Circular Limerick V Our Ladys Secondary School, Templemore
11/6/19 13:30 Babhta 2 St. Francis College, Rochestown V Árdscoil Rís, North Circular Limerick
11/6/19 13:30 Babhta 2 Christian Brothers College, Cork V Our Ladys Secondary School, Templemore
11/20/19 13:30 Babhta 3 Árdscoil Rís, North Circular Limerick V Christian Brothers College, Cork
11/20/19 13:30 Babhta 3 St. Francis College, Rochestown V Our Ladys Secondary School, Templemore
Corn An Artaigh Group D 10/16/19 13:30 Babhta 1 CBS Midleton V Árdscoil Uí Urmaltaigh, Bandon
10/16/19 13:30 Babhta 1 St. Josephs Tulla V BYE
11/6/19 13:30 Babhta 2 CBS Midleton V St. Josephs Tulla
11/6/19 13:30 Babhta 2 Árdscoil Uí Urmaltaigh, Bandon V BYE
11/20/19 13:30 Babhta 3 St. Josephs Tulla V Árdscoil Uí Urmaltaigh, Bandon
11/20/19 13:30 Babhta 3 CBS Midleton V BYE
Corn An Artaigh
Ceathru Craobh 08.01.2020 1
08.01.2020 2
08.01.2020 3
08.01.2020 4
Corn An Artaigh
Leath Craobh 25.01.2020 A
25.01.2020 B
Corn An Artaigh
Craobh 15/16 Feb 2020
Corn Croke
Ceathru Chraobh na 29.02.2020 1 Munster Winners V Leinster Runners up
h-Eireann 29.02.2020 2 Connacht Runners up V Munster Runners up
Corn Croke
Leath Chraobh na 16.03.2020 A Connacht Winners V Winners 1/4 Final (1)
h-Eireann 16.03.2020 B Leinster Winners V Winners 1/4 Final (2)
Corn Croke
Chraobh na h-Eireann 28.03.2020 Winner 1/2 Final (A) V Winner 1/2 Final (B)